יום שלישי, 22 בנובמבר 2016

3M Dual Lock

3M Dual Lock - הדרך הטובה ביותר להצמיד את הפדאלים שלכם לפדאלבורד !

אם נמאס לכם שהולקרו יורד מהפדאלים ומהפדאלבורד, שהפדאלים זזים ומתנתקים מהפדאלבורד בזמן שינוע - Dual Lock זה בדיוק מה שאתם צריכים.
ה-Dual Lock מספק חיבור חזק הרבה יותר מהולקרו המסורתי, גם בין הפדאלים לפדאלבורד וגם בין החומר עצמו לפדאלים ולפדאלבורד.
ה-Dual Lock עובד בצורה שונה מהולקרו הקלאסי. השטח של ה-Dual Lock מכוסה ב"פטריות" שננעלות אחת על השניה (תשמעו "קליק" כאשר תחברו את הפדאל לפדאלבורד) ויוצרות חיבור חזק ויציב.
מהצד השני, בגב של ה-Dual Lock יש דבק שונה מהולקרו שיוצר חיבור חזק יותר ולא מותיר שאריות כאשר מורידים אותו.המלצות לשימוש :
- ודאו שהמשטח של הפדאלבורד נקי ככל שניתן.

- הורידו את רגליות הגומי או כל דבר אחר שעלול להפריע ל-Dual Lock להידבק. התוצאות הכי טובות יתקבלו כאשר תחברו את ה-Dual Lock לפלטה האחורית של הפדאל.

- כאשר אתם מצמידים את הדבק לפדאלבורד ולגב של הפדאלים, לחצו בחוזקה לכל האורך (במיוחד בקצוות) מבלי למעוך ולפגוע ב-Dual Lock על מנת ליצור חיבור חזק.

- אנחנו תמיד ממליצים לחכות לפחות מספר שעות לפני שמתחילים לחבר ולנתק פדאלים. הדבק מגיע ל-50% מהחוזק המקסימלי לאחר כ-20 דקול ול-90% מהחוזק המקסימלי לאחר כ-24 שעות.

- לא חייבם לכסות את כל השטח של הפדאלבורד. במידה ויש לכם פדאלבורד עם שורה אחת או שתיים של אפקטים, מספיק לשים פס אחת על כל מסילה כדי ליצור חיבור חזק. לדוגמא, פדאלטריין נאנו+  :


- על הפדאלים, מספיק לשים 2 פסים קטנים. היזרו לא לשים יותר מדיי, במיוחד על פדאלים רחבים, מהסיבה שיהיה קשה מאוד להוציא אותם מהפדאלבורד לאחר מכן.-למראה נקי במיוחד, אפשר גם להדביק Dual Lock רק מתחת למיקומים של הפדאלים, ולא לכל אורך המסילה:
החליפו את הולקרו ב-Dual Lock ותהיו בטוחים שהפדאלבורד שלכם נשאר בדיוק כמו שסידרתם אותו.

אנחנו שמחים להמליץ על ה-Dual Lock לכל לכל לקוח שבונה אצלנו את הפדאלבורד שלו.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה